0.00грн.
Зробити замовленняПідприємства, пов'язані з аграрним і кормовим виробництвом, постійно потребують хімічної сировини, завдяки якій значно збільшуються обсяги продукції, що випускається, за розумної її собівартості. Сьогодні на ринку пропонується досить широкий асортимент хімічної сировини, яка знаходить застосування в різних сферах.
Переваги хімічних компонентів
В аграрній промисловості хімічна сировина використовується для обробки врожаю, захисту рослин від різних захворювань та шкідників, для підвищення родючості ґрунту тощо. Більшість хімічних сполук не загрожують здоров'ю людини та органіці, тому знайшли широке застосування при виробництві кормів і навіть харчових продуктів.
Наприклад:
- Кислий карбонат амонію застосовують у виробництві хліба та хлібобулочних виробів;
- Пропіленгліколь знайшов застосування при виробництві консервів;
- Для виробництва різної молочної продукції використовують натрію цитрат.
Єдиним правилом при використанні хімічної сировини є дотримання дозувань і технологічних норм виробництва.
До численних переваг хімічної сировини відносять те, що поставляється вона вже готовою, і немає необхідності витрачати час на її додаткову підготовку чи обробку.
Хімічна сировина у кормовому виробництві
Найчастіше у кормовому виробництві використовується синтетична сечовина (карбамід), яка у складі комбінованих кормів для жуйних тварин займає до чотирьох відсотків. В органах травлення жуйних з хімічної сполуки вивільняється аміак, який використовується мікроорганізмами для синтезу білка. Мікроорганізми, в процесі руху травним трактом гинуть, а вироблений ними білок засвоюється організмом. Вчені встановили, що один грам синтетичної сечовини замінює майже три грами білка. При виробництві комбікормів важливо дотримуватись дозування сировини, адже його надлишок шкодить організму жуйних тварин і навіть може спричинити летальний кінець.
При виробництві кормів використовується й інша сировина, наприклад, солі амонію, кормові фосфати, крейда, кухонна сіль, вапняк та інші компоненти, які дозволяють отримати бажане співвідношення кормах калію, фосфору, кальцію, натрію. Сіль виконує ще одну важливу функцію – вона надає корму додаткового смаку, завдяки якому тварини його краще вживають.
До кормів також входять вітаміни, що стимулюють обмін речовин. Джерелом їх можуть бути як натуральна сировина, так і синтетичні препарати (останні є більш доступними та зручними у застосуванні).
Щоб знизити ризик захворювання тварин, в корми вводять мікроелементи у вигляді йодистого калію, вуглекислих і сірчанокислих солей і т.п. Оптимальне співвідношення всіх компонентів кормів визначаться у міжнародних, чи вагових одиницях.
Вам достатньо вибрати потрібну сировину для Вашого виробництва, а ми завжди запропонуємо високоякісну продукцію за доступними цінами.