0.00грн.
Зробити замовленняШироке поширення в машинобудуванні і не тільки набула гуми, матеріалу зі складним складом, основним якого є каучук. Однією з основних переваг гуми є висока еластичність, крім того, вона має такі якості, як:
- Мала питома вага;
- Відмінні електроізоляційні характеристики;
- Хімічна стійкість;
- Водонепроникність;
- Газонепроникність;
- Стійкість до стирання та розривів.
Недоліків матеріалу ШИН та ГТВ небагато, основними з яких є:
- Низька стійкість до дії мінеральних масел (виняток – спеціальна гума, стійка до олій);
- Достатньо низька теплостійкість.
Гума для шин та ГТВ:
Різноманітність застосування гуми визначається багато в чому характеристиками матеріалу, які можна отримати завдяки додаванню у виробничі процеси хімічної сировини. ГТВ широко використовується у різних сферах виробництва та побуту, сьогодні випускають десятки тисяч різних товарів, до складу яких входить гума.
Наприклад:
- Гума з добавками хімічної сировини широко використовується під час виробництва шин;
- У будь-якому автомобілі та різних механізмах використовуються гумові елементи, такі як: манжети, шланги, мембрани, ремені, втулки, прокладки, муфти і т.п.;
- Матеріал має високі електроізоляційні показники, тому його використовують для ізоляції проводки, кабелів, захисних рукавичок, килимків, взуття та ін.
Склад гуми
Гума, що використовується для виробництва ГТВ та шин, має складний склад з основних компонентів та хімічної сировини. Для виробництва гуми використовують каучук, вулканізатори, регенерати, компоненти, що вулканізують, пом'якшувачі, наповнювачі, барвники, добавки, що перешкоджають старінню і т.д.
Більш детально:
- Каучук (синтетичний та натуральний) – основне сировина для виробництва гумових виробів. Сьогодні переважно використовують синтетичний каучук, матеріалами для якого є природний газ, нафту, етиловий спирт.
- Регенерати. Пластичні добавки, що отримуються внаслідок переробки відходів виробництва гуми та гумових виробів, що утилізуються. Завдяки регенератам у гумі можна знизити долю каучуку, підвищити пластичність гумових виробів та зменшити їхню собівартість.
- Вулканізатори. Основним вулканізуючим компонентом є сірка. Її вміст у гумовій суміші дозволяє отримувати вироби з різними показниками еластичності.
- Пластифікатори. Завдяки їм гумові суміші отримують різну пластичність, м'якість і простоту обробки.
- Наповнювачі. Поділяються на:
- Активні. До них відносять хімічну сировину, що посилює міцність гуми та стійкість її до стирання.
- Неактивні. Як правило, використовують крейду, тальк тощо. інгредієнти, що здешевлюють гуму, що збільшують її обсяг.
- Спеціальні. До них відносять азбест та каолін (для хімічної стійкості), а також діатомін, який підвищує електроізоляційні характеристики гуми.
Ви виробляєте шини, або ГТВ різного призначення? Ми готові запропонувати Вам хімічну сировину найвищої якості за розумною ціною зі зручною формою оплати та доставки.