0.00грн.
Зробити замовленняГальванічне покриття – тонкий захисно-декоративний шар металу нанесений на основну поверхню. Нанесення такого шару дозволяє різним виробам отримати не лише зовнішню привабливість, а й захист від корозії, покращити електропровідність, зносостійкість, довговічність та інші експлуатаційні характеристики.
Нанесення гальванічного шару проводиться електрохімічним способом з використанням таких металів як хром, мідь, цинк та інші. Використовується також мідь, іноді виконується така обробка виробів, як лудіння, кадмування тощо. із застосуванням спеціальних хімічних реагентів.
Хімічна сировина для гальванічних покриттів
Для успішної гальванізації необхідно використовувати різні реактиви та сировину, у тому числі:
- Карбонат натрію. Кристалічний порошок без кольору, нерозчинний у спирті, розчинний у воді. При срібленні, або латунировании, додається до електроліту, використовується в чорній металургії, при виготовленні миючих засобів і т.п.
- Хромовий ангідрид. Темно-червоний кристалічний порошок, що «пливе» на повітрі і розчинний у воді. Використовується для хромування, усуває ряд можливих дефектів (нерівність шару, матовість).
- Каустична сода. Білий матеріал, що виділяє тепло під час розчинення у воді. При гальванізації є електролітом, що використовується для знежирення металевих поверхонь при поліруванні та шліфуванні. Надає мідним виробам перламутрового, чорного, зеленого, золотистого та коричневого кольорів.
- Ацетон. Рідкий органічний розчинник з характерним запахом. Застосовується для обробки поверхонь перед гальванізацією, додається електроліт для отримання рівного шару.
- Хлористий нікель. Тверда зелено-золотисто-жовта маса, утворена кристалами, розчиняється у спирті, воді та ефірі. Вводиться електроліти для гальванізації різних металів.
- Дихромат натрію. Кристалічна маса червоного або помаранчевого кольору використовується при фосфатуванні. Є частиною розчинів для утворення на кадмії та цинку безбарвних, золотистих та жовтих хроматних плівок. Після гальванізації значно підвищує стійкість виробів до корозії.
- Азотна кислота. Рідина без кольору з характерним запахом при змішуванні з водою виділяється тепло. Застосовується для травлення нікелю, титану, міді, молібдену, алюмінію та інших металів. Розчинами кислоти проводиться після травлення освітлення металів.
- Мідний купорос. Синя маса, утворена кристалічними структурами. Застосовується в гальваніках для міднення металевих виробів.
- Сірчанокислий нікель. Тверда речовина, утворена кристалічними структурами, вивітрюється в повітрі. Використовується для нікелювання різних виробів та металів. Утворює шар покриття з гарними декоративними та експлуатаційними характеристиками.
Доступна сировина високої якості із зручною оплатою та швидкою доставкою – лише частина переваг, якими Ви можете скористатися, звернувшись до нас.