0.00грн.
Зробити замовленняОлії та мастила створені для виконання важливого завдання – зниження сили тертя, а отже, зменшення зносу поверхонь. Олії та мастила поділяють на синтетичні та мінеральні. Обидва типи готових складів є можливість додатково покращити, використовуючи хімічну сировину та різні присадки, які:
- Збільшують стійкість до окиснення;
- Роблять склади стійкими до низьких температур;
- Підвищують в'язкість;
- Підвищують проізносні та антикорозійні характеристики;
- Перешкоджають появі опадів, нагару та утворення піни.
Сировина та добавки для виробництва мастильних матеріалів
Сучасні мастильні матеріали повинні відповідати всім вимогам прогресу, тому, хоч би якими досконалими були технології виробництва, без присадок та хімічної сировини обійтися неможливо. Кожен виробник прагне зробити свою продукцію максимально якісною, залишаючи собівартість на розумному рівні. Присадки є найбільш доцільним способом досягти бажаного результату.
- Модифікатори тертя. Олії повинні мінімізувати тертя між поверхнями завдяки створенню маслянистої плівки, але звичайних властивостей олій часто недостатньо, щоб отримати бажаний коефіцієнт тертя. Для отримання необхідних показників додають присадки, що перешкоджають зносу та утворенню «задирок» на металевих поверхнях.
- Антиоксиданти. Початкові властивості мастил і масел у процесі роботи механізмів, погіршуються, під впливом температури, кисню та інших чинників. Це призводить до появи небажаних смол, що осідають на деталях і руйнують металеві поверхні, що взаємодіють. Введення до складу присадок дозволяє утворювати на поверхні металів спеціальні плівки, які метал захищають від корозії, а масло від впливу металів.
- Антикорозійні добавки. Олії, залежно від специфіки їх виробництва, можуть містити продукти, що викликають корозію металевих деталей. Щоб запобігти цим процесам, до масла додають спеціальні присадки, що знижують окислюваність мастил. Крім того, присадки утворюють на поверхні металу додаткову плівку міцну.
- Модифікатори в'язкості. Олії повинні підтримувати нормальну роботу механізмів у широкому діапазоні температур, причому мастило не повинно бути зайво рідким при високих температурах і занадто густим при низьких. Використання спеціальних присадок дозволяє отримувати бажану в'язкість у мастил із збереженням усіх необхідних переваг.
- Деактиватор металів. У різних механізмах використовують метали, що є каталізаторами окислення вуглеводнів (свинець, мідь, ванадій, бронза). Для таких металів дія актиокислювальних добавок недостатня, потрібні спеціальні присадки для придушення такої каталітичної дії. Введення до складу мастил декількох компонентів дозволяє досягти стабілізуючого ефекту.
Наша компанія займається постачанням хімічної сировини для виробництва мастил найвищої якості за розумною ціною з оптимальними умовами доставки та оплати.